Kontakt

Vi bygger bostäder och anläggningar i lösvirke och har inga fasta ramar eller modulmått att hålla oss till. Vi är flexibla och arbetar tillsammans med dig för att skapa en personlig byggnad anpassad efter dina krav och önskemål. Vi skapar miljövänliga och hållbara bostäder och anläggningar i trä för en hållbar framtid. Går du i nybyggnadstankar så hör av dig!

Robert Arconge

vVD/Försäljningschef

0151-77 89 27robert.arconge@sjotorpshus.se

Bruno Maras

Ekonomi- och HR-chef

076-277 22 79bruno.maras@sjotorpshus.se

Lotta Arconge

Kommunikationschef

0707-52 44 02lotta.arconge@sjotorpshus.se

Johan Carlsson

Entreprenadchef Katrineholm

0739-85 48 10johan.carlsson@sjotorpshus.se

Marcus Koivisto

Byggserviceledare

076-698 06 59marcus.koivisto@sjotorpsbygg.se

Ellen Norén

Materialvalsrådgivare - Föräldraledig

079-067 02 38ellen.noren@sjotorpshus.se

Sandra Blomgren

Husdesigner/säljare

073-421 40 42sandra.blomgren@sjotorpshus.se

Ahmed Haidar

Husdesigner/säljare Norrköping

079-072 92 38ahmed.haidar@sjotorpshus.se

Albin Knutsson

Husdesigner/säljare Nyköping

076-946 02 98albin.knutsson@sjotorpshus.se

Lina André

Kontorssamordnare

0150-724 90lina.andre@sjotorpshus.se

Lokalkontor i Örebro

Vi har ett nytt och modernt lokalkontor i Örebro på Skottvägen 24. Välkommen att höra av dig till oss på SjötorpsHus om du funderar på att bygga nytt i Örebrotrakten.

Pontus Johansson

Entreprenadchef Örebro

0739-60 62 46pontus.johansson@sjotorpshus.se

Peter Mejstedt

Förskolesäljare

076-719 66 80peter.mejstedt@sjotorpshus.se