Kontakt

Vi bygger bostäder och anläggningar i lösvirke och har inga fasta ramar eller modulmått att hålla oss till. Vi är flexibla och arbetar tillsammans med dig för att skapa en personlig byggnad anpassad efter dina krav och önskemål. Vi skapar miljövänliga och hållbara bostäder och anläggningar i trä för en hållbar framtid. Går du i nybyggnadstankar så hör av dig!

Hans Johansson

vVD/Controller

0151-77 88 00hans.johansson@sjotorpshus.se

Johan Carlsson

Entreprenadchef

0739-85 48 10johan.carlsson@sjotorpshus.se

Lotta Arconge

Kommunikationschef

0707-52 44 02lotta.arconge@sjotorpshus.se

Robert Arconge

Försäljningschef

0151-77 89 27robert.arconge@sjotorpshus.se

Sandra Blomgren

Husdesigner/säljare

073-421 40 42sandra.blomgren@sjotorpshus.se

Albin Knutsson

Husdesigner/säljare

076-946 02 98albin.knutsson@sjotorpshus.se

Elina Knutsson

Kontorssamordnare

0150-724 90elina.knutsson@sjotorpshus.se